NOVOGODIŠNJA AKCIJA MEDIA KONVERTERA!

NOVOGODIŠNJA AKCIJA MEDIA KONVERTERA!

03.01.2020. 10:38:47


Netiks šifra OPIS AKCIJSKA CIJENA
TW-MC100-SC Pretvornik, FE, 10/100Tx na 100Fx, 1310 nm SC, domet MM 2 km                  150,00 kn
TW-MC100-SC Pretvornik, FE, 10/100Tx na 100Fx, 1310 nm SC, domet SM 20 km                  150,00 kn
TW-MC100-SFP Pretvornik, FE, 10/100Tx na SFP, bez SFP modula                  130,00 kn
TW-MC1000-SC Pretvornik, GE, 100/1000T na 1000Lx, 1310 nm SC, domet SM 20 km, MM 550 m                  265,00 kn
TW-MC1000-SFP Pretvornik, GE, 100/1000T na SFP, bez SFP modula                  255,00 kn
TW-MC100-BDB Pretvornik, FE, 10/100Tx na 100Fx, BiDi Tx 1550/Rx 1310 nm SM, domet 10 km                  175,00 kn
TW-MC1000-BDA Pretvornik, GE, 10/100/1000T na 1000Lx, BiDi Tx 1310/Rx 1550 nm SM, domet 20 km                  255,00 kn
TW-MC1000-BDB Pretvornik, GE, 10/100/1000T na 1000Lx, BiDi Tx 1550/Rx 1310 nm SM, domet 20 km                  335,00 kn

*Cijene su izražene bez PDV-a i vrijede do isteka zaliha. Isporuka odmah.