AKCIJA MEDIA KONVERTERA

AKCIJA MEDIA KONVERTERA

22.10.2021. 10:19:12


*Cijene su izražene bez PDV-a i vrijede za narudžbe veće od 500 kn + PDV. Isporuka odmah.
TW-MC100-SC         Pretvornik, FE, 10/100Tx na 100Fx, 1310 nm SC, domet MM 2 km                                      150,00 kn
TW-MC100-SC         Pretvornik, FE, 10/100Tx na 100Fx, 1310 nm SC, domet SM 20 km                                     150,00 kn
TW-MC100-SFP        Pretvornik, FE, 10/100Tx na SFP, bez SFP modula                                                                  130,00 kn
TW-MC1000-SC       Pretvornik, GE, 100/1000T na 1000Lx, 1310 nm SC, domet SM 20 km, MM 550 m            265,00 kn
TW-MC1000-SFP      Pretvornik, GE, 100/1000T na SFP, bez SFP modula                                                                255,00 kn
TW-MC100-BDB       Pretvornik, FE, 10/100Tx na 100Fx, BiDi Tx 1550/Rx 1310 nm SM, domet 10 km                 175,00 kn
TW-MC1000-BDB     Pretvornik, GE, 10/100/1000T na 1000Lx, BiDi Tx 1310/Rx 1550 nm SM, domet 20 km        255,00 kn
TW-MC1000-BDB     Pretvornik, GE, 10/100/1000T na 1000Lx, BiDi Tx 1550/Rx 1310 nm SM, domet 20 km        335,00 kn